Menu
E-urząd
E-oświata
E-biblioteka
Biuletyn Informacji Publicznej
Serwis SMS

GKN z zezwoleniem na kolejną inwestycję

Wczoraj w Zamku Książ w Wałbrzychu odbyło się uroczyste wręczenie zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "Invest-Park". Wśród blisko 40 przedsiębiorców, którzy przyczyniają się nie tylko do tworzenia nowych miejsc pracy, ale mają realny wpływ na rozwój regionu, w którym inwestują, była firma GKN Driveline Oleśnica, która stawia na dalszy rozwój i planuje kolejną inwestycję w Oleśnicy.

W uroczystości zorganizowanej 8 lipca w Zamku Książ wzięli udział inwestorzy, samorządowcy (m.in. burmistrz Oleśnicy Jan Bronś) oraz wiceminister gospodarki Ilona Antoniszyn-Klik.

Minister Antoniszyn-Klik, podsumowując uroczystość podkreślała, że WSSE jest dobrym miejscem dla wszystkich inwestorów: małych i dużych, zagranicznych i polskich, których jest coraz więcej. – Różnorodność, innowacyjność i wartość inwestycji, na które dziś wręczono zezwolenia, pokazuje dobry trend w europejskiej i polskiej gospodarce – mówiła, apelując równocześnie do inwestorów o wsparcie dla systemowych inicjatyw podejmowanych przez resort gospodarczy i zarządy stref ekonomicznych związanych z dostosowaniem szkolnictwa zawodowego dla potrzeb nowoczesnych firm.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z burmistrzem Janem Bronsiem.

O poprzedniej inwestycji firmy GKN pisaliśmy tutaj.


Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP