Aktualności

Uwaga, uwaga! To już dziś startuje weekend za pół ceny w Atolu!

W ostatni weekend listopada wszystkie największe atrakcje Dolnego Śląska będzie można odkryć w promocyjnych cenach.

Więcej

Trwa kampania "Bicie, czas z tym skończyć"

Bicie dzieci to wyraz frustracji i braku cierpliwości. Nie jest to ani dobra, ani pożądana metoda wychowawcza – przekonuje Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.

Więcej

W wigilię Urząd Miasta będzie nieczynny

Informujemy, iż w zamian za niewykorzystany jako wolna sobota drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miasta Oleśnicy będzie czwartek, 24 grudnia 2015 r.

Więcej

Organizacje pozarządowe na spotkaniu w sprawie generatora ofert

W poniedziałek 23 listopada, w ratuszowej sali obrad miało miejsce spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, dotyczące wdrożenia tzw. generatora ofert.

Więcej

Świąteczne atrakcje dla dzieci posiadających Oleśnicką Kartę Dużej Rodziny

Z okazji  zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia  zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku od 3 do 13 lat, które są posiadaczami Oleśnickiej Karty Dużej Rodziny, na spotkanie z Mikołaje

Więcej

Mikołajki tuż-tuż!

Zapraszamy dzieci na spektakl mikołajkowy ,,Fabryka kolorów Świętego Mikołaja”, który odbędzie się 06.12.2015 o godz. 17.00 w sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4.

Więcej

Weź paragon! Może wygrasz auto?

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Oleśnicy zachęca do udziału w Narodowej Loterii Paragonowej, gdyż wszyscy, którzy na specjalnej stronie internetowej zarejestrują dowód zakupu za minimum 10 zł

Więcej

...oraz profesor Jan Miodek!

1 grudnia 2015 r. o godz. 17.00 prof. dr hab. Jan Miodek  wygłosi w oleśnickim zamku wykład  „O czytelnictwie i poprawnej mowie polskiej”.

Więcej

W sobotę Mariusz Szczygieł, a w grudniu Hugo-Bader i Krajewski...

1 grudnia o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej Biblioteki przy ul. M. Reja 10 z oleśnickimi czytelnikami spotka się Jacek Hugo-Bader.

Więcej

X Oleśnicki Konkurs Recytatorski Poezji Lwowskiej i Kresowej

17 listopada w sali konferencyjnej Oleśnickiej Biblioteki Publicznej odbył się finał kolejnego, X Konkursu Recytatorskiego Poezji Lwowskiej i Kresowej im. Mariana Hemara.

Więcej

Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP