Aktualności

Odjechał Pociąg Repatriantów

Kolejna edycja popularnego "Pociągu Repatriantów" zgromadziła na oleśnickim dworcu miłośników rekonstrukcji historycznych. W tym roku przyjechali uczestnicy z odległych zakątków kraju, m.in.

Więcej

Ogłoszenie

Na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o  gospodarce nieruchomościami - (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz.

Więcej

VII Międzynarodowy Miting Pływacki za nami

Odbywający się w sobotę i niedzielę (21-22.04) VII Międzynarodowy Miting Pływacki zgromadził 29 klubów pływackich z Polski i Litwy. W zawodach uczestniczyło 300 zawodników.

Więcej

Zapraszamy na Dni Oleśnicy! Program wydarzeń

Burmistrz Oleśnicy Michał Kołaciński i Dyrektor Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy Anna Zasada zapraszają do udziału w tegorocznych Dniach Oleśnicy.

Więcej

XV Turniej Badmintona w Oleśnicy

Zapraszamy do udziału w XV już edycji Turnieju Badmintona, który odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia w hali sportowej OKR Atol.

Więcej

230 osób "podreptało" w rajdzie

Kolejna, VII już edycja Oleśnickiego Rajdu Pieszego odbyła się 22 kwietnia.

Więcej

Ogłoszenie

Burmistrz Miasta Oleśnicy ogłasza III-przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Oleśnicy przy ul. Reja 12/3:

Więcej

Erlendis Quartet na zakończenie Oleśnickiego Festiwalu Gitarowego

Na zakończenie I Oleśnickiego Festiwalu Gitarowego (28.04.2018, godz.18.00) w Sali widowiskowej BiFK zaprezentuje się Erlendis Quartet.

Więcej

Goście z Warendorfu w ratuszu

Wymiana młodzieży pomiędzy miastami partnerskimi Oleśnicy to stały element współpracy zagranicznej oraz już swego rodzaju tradycja.

Więcej

Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP