Aktualności

28 listopada z oleśniczanami spotka się Mariusz Szczygieł

Zapraszamy na koncert zespołu RES FACTUM oraz spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem. Wydarzenie odbędzie się jutro, tj. w dn. 28.11.2015 o godz. 19.00 w sali widowiskowej przy ul.

Więcej

Ogłoszenie

Na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o  gospodarce nieruchomościami - (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r., poz.

Więcej

Dzisiaj Nocna Zmiana Bluesa w Oleśnicy!

Zapraszamy na dzisiejszy koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa, który rozpocznie się  o godz. 18.00 w sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4.

Więcej

Transmisja online z obrad Rady Miasta Oleśnicy

Informujemy, że z dzisiejszej sesji Rady Miasta Oleśnicy zostanie przeprowadzona transmisja online.

Więcej

Uwaga, uwaga! To już dziś startuje weekend za pół ceny w Atolu!

W ostatni weekend listopada wszystkie największe atrakcje Dolnego Śląska będzie można odkryć w promocyjnych cenach.

Więcej

Trwa kampania "Bicie, czas z tym skończyć"

Bicie dzieci to wyraz frustracji i braku cierpliwości. Nie jest to ani dobra, ani pożądana metoda wychowawcza – przekonuje Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.

Więcej

W wigilię Urząd Miasta będzie nieczynny

Informujemy, iż w zamian za niewykorzystany jako wolna sobota drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miasta Oleśnicy będzie czwartek, 24 grudnia 2015 r.

Więcej

Organizacje pozarządowe na spotkaniu w sprawie generatora ofert

W poniedziałek 23 listopada, w ratuszowej sali obrad miało miejsce spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, dotyczące wdrożenia tzw. generatora ofert.

Więcej

Świąteczne atrakcje dla dzieci posiadających Oleśnicką Kartę Dużej Rodziny

Z okazji  zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia  zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku od 3 do 13 lat, które są posiadaczami Oleśnickiej Karty Dużej Rodziny, na spotkanie z Mikołaje

Więcej

Mikołajki tuż-tuż!

Zapraszamy dzieci na spektakl mikołajkowy ,,Fabryka kolorów Świętego Mikołaja”, który odbędzie się 06.12.2015 o godz. 17.00 w sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4.

Więcej

Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP