Kino Biblioteki i Forum Kultury, ul. Kochanowskiego 4

MARZEC 2018 W KINIE BiFK

 

PSZCZÓŁKA MAJA – MIODOWE IGRZYSKA

animacja, familijny, przygodowy

(1 godz. 23 min.)

03.03.2018 (sobota), godz. 15.00

http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1943

Bilety normalne 16zł i ulgowe (do 12 lat i dla emerytów) 14zł do kupienia wcześniej przez internetowy system sprzedaży kina OKO oraz w dniu projekcji u pracowników kina OKO.

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka. W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę… Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.

 

,,KOBIETY MAFII”

sensacyjny, Polska

premiera 22.02.2018 rok

(2 godz. 15 min.)

 

03.03.2018 (sobota)

godz. 17.00:  http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1941

godz. 19.30: http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1942

 

Bilety normalne 16zł

ulgowe (dzieci do 12 lat i dorośli od 65 lat) 14zł

do kupienia wcześniej przez internetowy system sprzedaży kina OKO (www.film.opole.pl) oraz w dniu projekcji u pracowników kina.

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii …

/AKTUALIZACJA: Uwaga! Na oba seanse "Kobiet mafii" bilety zostały już wyprzedane!/


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP