Aktualności

Informujemy o możliwości ubiegania się o dotacje

Jeszcze do do 27 lipca można składać wnioski w Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej na projekty badawczo-rozwojowe oraz tworzenie i rozwój infrastruktury B
Więcej

Głosuj na lokalny projekt w programie Aktywny Dolny Śląsk!

W tegorocznym sportowym budżecie obywatelskim Dolnego Śląska możemy wybrać nasz lokalny projekt.

Więcej

Koncert Stanislava Šurina - XIII. MFMO w Oleśnicy

" Zostałem organistą, ponieważ jako młody ministrant, zostałem o to poproszony przez jednego z Braci Salezjanów" mówi słowacki organista, Stanislav Šurin.

Więcej

Wystawa broni palnej

Zapraszamy na wystawę broni palnej organizowaną przez Stowarzyszenie Żywej Historii Arma, która odbędzie się 6 sierpnia w godzinach od 10 do 16 na Zamku Książąt Oleśnickich.

Więcej

OFCA 2017

Wielkimi krokami zbliża się IV już edycja Oleśnickiego Festiwalu Cyrtkowo-Artystycznego. W tym roku OFCA odbędzie się bowiem w dniach od 11 do 13 sierpnia.

Więcej

Komunikat w sprawie programu Rodzina 500 PLUS

Minął ponad rok od wprowadzenia rządowego Programu „Rodzina 500+”. Korzystanie ze świadczenia wychowawczego w zbliżającym się okresie świadczeniowym wymaga złożenia nowego wniosku.
Więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne - intensywne opady deszczu

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu zapowiada intenstywne opady deszczu. Pożniej oficjalne ostrzeżenie meteorologiczne.

Więcej

Przebudowa drogi do Nieciszowa w Oleśnicy

Informujemy, że w dniach od 25 lipca do 29 września br. planowana jest przebudowa drogi do Nieciszowa na odcinku ok. 530 m (od granic miasta Oleśnicy w kierunku centrum).

Więcej

Zmiana siedziby Biura Obsługi Klienta Strefy Płatnego Parkowania

Informujemy, że od dnia 01.08.2017 r. Biuro Obsługi Klienta Strefy Płatnego Parkowania będzie mieściło się przy ul. Jana Matejki 11a.

Więcej

Wspinaj się za 9 zeta!

Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol przygotował specjalną promocję "Wspinaj się za 9 zeta :)".

Więcej

Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP