Aktualności

„Krzysztof Miller we wspomnieniach” – wernisaż fotografii, spotkanie z Wojciechem Jagielskim i promocja albumu fotoreportera

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na niezwykły wieczór wspomnień do Galerii Brama Wrocławska. 1 grudnia (piątek) o godz.

Więcej

Zasoby biblioteki w Warendorfie dostępne dla mieszkańców Oleśnicy!

Warendorf (Niemcy) jest jednym z miast partnerskich Oleśnicy. Współpraca między miastami trwa od 2000 roku i wciąż się rozwija. Łączą je relacje w dziedzinie kultury, edukacji i sportu.

Więcej

Uwaga na oszustów podszywających się pod pracowników MGK!

Otrzymaliśmy informację, że w niektórych domach mogli pojawić się robotnicy podający się za pracowników MGK.

Więcej

Trwa głosowanie w konkursie wolontaryjnym. Lista kandydatów.

W dniach 8 - 30 listopada trwa głosowanie w konkursie wolontaryjnym. Głosy można oddawać poprzez miejską platformę internetową.

Więcej

Miasto pozyskało kolejne środki na wsparcie rodzin.

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy wspomoże oleśnicki projekt utworzenia w naszym mieście placówki dziennego wsparcia dla dzieci i młodzieży w niedawno wyremontowanej świetlicy przy ul.

Więcej

Ogrzewalnia już działa!

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oleśnicy informuje, że 30 października ponownie uruchomiono ogrzewalnię dla bezdomnych, która mieści się w siedzibie PCK przy ul.

Więcej

Uczniowie z SP 7 w Oleśnicy w królewskiej grze są najlepsi

W ramach  Miejskich Igrzysk Dzieci 6 drużyn z naszego miasta wzięło udział w rozgrywkach szachowych. Zawody rozegrano 08.11.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 6.

Więcej

Ogłoszenie

Burmistrz Miasta Oleśnicy, Rynek-Ratusz, 56-400 Oleśnica, ogłasza I-przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Oleśnicy przy ul.

Więcej

Pobiegli "z wąsem"

11 listopada w całej Polsce z okazji Święta Niepodległości odbyły się biegi, które przywołują pamięć o bohaterach walczących o wolność naszej Ojczyzny.

Więcej

Tak świętowano 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Galeria zdjęć.

11 listopada w Oleśnicy uroczyście obchodzono Narodowe Święto Niepodległości. Miały miejsce zarówno wydarzenia oficjalne, jak i animowane przez mieszkańców.

Więcej

Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP