Kino Biblioteki i Forum Kultury, ul. Kochanowskiego 4

STYCZEŃ 2018 W KINIE BiFK

 

 

FERIE w BIFK

PADDINGTON 2

 

13.01.2018 (sobota)

godz. 14.00 i 16.00

 

Bilety normalne 16zł

ulgowe (dzieci do 12 lat i dorośli od 65 lat) 14zł

 do kupienia wcześniej przez internetowy system sprzedaży kina OKO (www.film.opole.pl) oraz w dniu projekcji u pracowników kina OKO.

 

familijny, przygodowy,

Francja, Wielka Brytania

premiera 29.12.2017 rok

(1 godz. 43 min.)

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli niedźwiadek zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

 

GOTOWI NA WSZYSYKO.EXTERMINATOR

13.01.2018 (sobota)

godz. 18.00 i 20.00

 

Bilety normalne 16zł

ulgowe (dzieci do 12 lat i dorośli od 65 lat) 14zł

do kupienia wcześniej przez internetowy system sprzedaży kina OKO (www.film.opole.pl) oraz w dniu projekcji u pracowników kina.

 

komedia, Polska,

premiera 05.01.2018 rok

(1 godz. 45 min.)

 

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie… Występują: Marcyś (Paweł Domagała), Magda (Agnieszka Więdłocha), Lizzy (Piotr Żurawski), Jaromir (Krzysztof Czeczot), Makar (Piotr Rogucki), Cypek (Sebastian Stankiewicz), pani burmistrz (Dominika Kluźniak), Julcia (Aleksandra Hamkało), Ziomecka (Dorota Kolak).


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP