Kino Biblioteki i Forum Kultury, ul. Kochanowskiego 4

LUTY 2017 W KINIE BIFK

3.02. (piątek) ROK CZESKI OLEŚNICA 2017
godz. 18.00: PROJEKCJA FILMU „POCIĄGI POD SPECJALNYM NADZOREM”, 1966, dramat, komedia, wojenny Czechosłowacja
Bilety w cenie 10 zł w sprzedaży od 25.01.2017 od godz. 16.00 w kasie BiFK.

Ekranizacja książki Bohumila Hrabala. Czechosłowacja w czasach niemieckiej okupacji. Młody Miloš Hrma (Václav Neckář) rozpoczyna pierwszą w życiu pracę na niewielkiej stacji kolejowej Kostomlaty. Bardziej niż sprawy wojny czy polityki interesują go własne zmartwienia, typowe dla wieku dorastania i związane przede wszystkim z inicjacją seksualną, a także platoniczną miłością do konduktorki imieniem Máša (Jitka Bendová).

Więcej o filmie tutaj →

1966-ostre-sledovane-vlaky

10.02. (piątek) OPOLSKIE KINO OBJAZDOWE

Regulamin Opolskiego Kina Objazdowego 1 (41.0 KiB)

godz. 16.00: LEGO BATMAN, 2017, animacja, komedia, przygodowy Dania
http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1243

W duchu zabawy, dzięki której film „Lego Przygoda” stał się fenomenem na skalę światową, samozwańczy przywódca grupy, Batman z LEGO staje się gwiazdą własnej przygody na dużym ekranie. W Gotham szykują się wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię i podjąć współpracę z innymi, a przy okazji być może przyjąć bardziej pozytywną postawę.


godz. 18.00: CIEMNIEJSZA STRONA GREYA,
2017, melodramat USA
http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1244
godz. 20.30: CIEMNIEJSZA STRONA GREYA, 2017, melodramat USA
http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1245

Druga część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James.
Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana…


Bilety w cenie 14 zł (ulgowe), 16 zł (normalne) do kupienia wcześniej przez internetowy system sprzedaży kina OKO (bezpośrednie linki podane przy filmach) i w dniu projekcji u pracowników Opolskiego Kina Objazdowego.

lego batman
grey

23.02. (czwartek) FERIE W BIFK
godz. 11.00: „MAŁY KSIĄŻĘ”, 2015, animacja, fantasy
Bilety w cenie 12 zł w sprzedaży od 1.02.2017 od godz. 16.00 w kasie BiFK.

Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Pilot. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel – Mały Książę. Tak zaczyna się magiczna i pełna przygód podróż Dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni i do bajkowego uniwersum Małego Księcia.

MAŁY KSIĄŻĘ

Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP