Aktualności

Aktywizacja Dolnośląskiego Rynku Pracy. Informacja DAWG Sp. z o.o.

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. w okresie od lipca 2016 do sierpnia 2018 r. realizuje projekt pn.: “AKTYWIZACJA DOLNOŚLĄSKIEGO RYNKU PRACY”, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego mający na celu wparcie osób zwalnianych lub zagrożonych zwolnieniem z przyczyn leżących po stronie pracodawcy.

Więcej

Ważny komunikat dla przedsiębiorców

Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca (DIP) ogłosiła pierwsze konkursy, w ramach których przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO) na lata 2014-2020. Konkursy skierowane są przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej

Ogłoszenie o przetargu na słupy ogłoszeniowe

Miejski Ośrodek Kultury i Sportu z siedzibą w Oleśnicy informuje, że w dniu 18.09.2015r. został ogłoszony przetarg  nieograniczony pisemnych ofert na dzierżawę słupów ogłoszeniowych, który  odbędzie się w dniu 24.09.2015r. o godzinie 10.30 w siedzibie  MOKiS w Oleśnicy/ przy ul. Kochanowskiego 4, w sali konferencyjnej.

Informujemy, że pełny tekst ogłoszenia, określający warunki przetargu, wraz z załącznikami jest dostępny na stronie BIP MOKIS pod adresem http://bip.mokis.pl w zakładce "ogłoszenia o przetargach".

Więcej

Targi pracy w Oleśnicy

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy informuje, że w dniu 15 kwietnia 2015r. organizuje VI Powiatowe Targi Pracy dla pracodawców i przedsiębiorców oraz mieszkańców powiatu oleśnickiego.

Targi pracy odbędą się w Auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Wojska Polskiego 67/69 w Oleśnicy, w godz. 9.00 – 13.00.
Więcej

GKN z zezwoleniem na kolejną inwestycję

Wczoraj w Zamku Książ w Wałbrzychu odbyło się uroczyste wręczenie zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "Invest-Park". Wśród blisko 40 przedsiębiorców, którzy przyczyniają się nie tylko do tworzenia nowych miejsc pracy, ale mają realny wpływ na rozwój regionu, w którym inwestują, była firma GKN Driveline Oleśnica, która stawia na dalszy rozwój i planuje kolejną inwestycję w Oleśnicy.

Więcej

Pogodne Centrum otwarte

Już od 16 maja można robić zakupy w Pogodnym Centrum – nowym obiekcie handlowym w Oleśnicy.

Pogodne Centrum, które zlokalizowane jest przy ul. Oliwkowej 1 (gmina Oleśnica), zostało otwarte 16 maja br. o godz. 9. Klienci mają do dyspozycji m.in. Media Expert, dyskont Czerwona Torebka, Rossmann, Reserved, Sinsay, Cropp, CCC, Martes Sport, Jysk, Centrum Chińskie, Pepco i Totalizator Sportowy. Już w czerwcu na parkingu przed Pogodnym Centrum pojawi się również Broaster Chicken Mobile – nowoczesna restauracja na kółkach.

Więcej

Otwarcie Pogodnego Centrum 16 maja

Już od 16 maja będzie można zrobić zakupy w Pogodnym Centrum – nowym obiekcie handlowym w Oleśnicy. Z okazji wielkiego otwarcia, na klientów centrum czeka weekend pełen atrakcji.

Więcej

Oferta inwestycyjna (video)

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą inwestycyjną Miasta Oleśnicy w formie krótkiego filmu.

Więcej

Strony

Biznes
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP