Aktualności

Informacja o dotacjach dla rzemieślników

Dnia 31 sierpnia 2017 r.  w  Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej został ogłoszony konkurs horyzontalny  na dofinansowanie projektów inwestycyjnych rzemieślników. Można będzie się starać o dofinansowanie  projektów związanych z unowocześnieniem lub zmianą rozwiązań produkcyjnych i procesowych lub sposobu świadczenia usług stosowanych w rzemiośle. Alokacja w tym konkursie wynosi ponad 2 mln zł.

Więcej

Spotkanie informacyjne "Fundusze europejskie dla przedsiębiorców". Komunikat

Informujemy o spotkaniu dotyczącym funduszy UE, organizowanym przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu. Spotkanie odbędzie się 20 września 2017 r. we Wrocławiu.

Więcej

Aktywizacja Dolnośląskiego Rynku Pracy. Informacja DAWG Sp. z o.o.

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. w okresie od lipca 2016 do sierpnia 2018 r. realizuje projekt pn.: “AKTYWIZACJA DOLNOŚLĄSKIEGO RYNKU PRACY”, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego mający na celu wparcie osób zwalnianych lub zagrożonych zwolnieniem z przyczyn leżących po stronie pracodawcy.

Więcej

Ważny komunikat dla przedsiębiorców

Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca (DIP) ogłosiła pierwsze konkursy, w ramach których przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO) na lata 2014-2020. Konkursy skierowane są przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej

Ogłoszenie o przetargu na słupy ogłoszeniowe

Miejski Ośrodek Kultury i Sportu z siedzibą w Oleśnicy informuje, że w dniu 18.09.2015r. został ogłoszony przetarg  nieograniczony pisemnych ofert na dzierżawę słupów ogłoszeniowych, który  odbędzie się w dniu 24.09.2015r. o godzinie 10.30 w siedzibie  MOKiS w Oleśnicy/ przy ul. Kochanowskiego 4, w sali konferencyjnej.

Informujemy, że pełny tekst ogłoszenia, określający warunki przetargu, wraz z załącznikami jest dostępny na stronie BIP MOKIS pod adresem http://bip.mokis.pl w zakładce "ogłoszenia o przetargach".

Więcej

Targi pracy w Oleśnicy

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy informuje, że w dniu 15 kwietnia 2015r. organizuje VI Powiatowe Targi Pracy dla pracodawców i przedsiębiorców oraz mieszkańców powiatu oleśnickiego.

Targi pracy odbędą się w Auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Wojska Polskiego 67/69 w Oleśnicy, w godz. 9.00 – 13.00.
Więcej

GKN z zezwoleniem na kolejną inwestycję

Wczoraj w Zamku Książ w Wałbrzychu odbyło się uroczyste wręczenie zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "Invest-Park". Wśród blisko 40 przedsiębiorców, którzy przyczyniają się nie tylko do tworzenia nowych miejsc pracy, ale mają realny wpływ na rozwój regionu, w którym inwestują, była firma GKN Driveline Oleśnica, która stawia na dalszy rozwój i planuje kolejną inwestycję w Oleśnicy.

Więcej

Pogodne Centrum otwarte

Już od 16 maja można robić zakupy w Pogodnym Centrum – nowym obiekcie handlowym w Oleśnicy.

Pogodne Centrum, które zlokalizowane jest przy ul. Oliwkowej 1 (gmina Oleśnica), zostało otwarte 16 maja br. o godz. 9. Klienci mają do dyspozycji m.in. Media Expert, dyskont Czerwona Torebka, Rossmann, Reserved, Sinsay, Cropp, CCC, Martes Sport, Jysk, Centrum Chińskie, Pepco i Totalizator Sportowy. Już w czerwcu na parkingu przed Pogodnym Centrum pojawi się również Broaster Chicken Mobile – nowoczesna restauracja na kółkach.

Więcej

Strony

Biznes
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP