XI Dolnośląskie Forum Oświatowe

W sobotę 10.12.2016 nietypowo, bo w Oleśnicy, spotkali się uczestnicy kolejnej edycji Dolnośląskiego Forum Oświatowego. Na Forum gościliśmy m.in. patrona wydarzenia burmistrza Oleśnicy Michała Kołacińskiego i Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka.      

Ta jedenasta już edycja spotkania szkoleniowego dyrektorów szkół i nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego organizowana wspólnie z Wyższą Szkołą Edukacja      w Sporcie podzielona była na dwie części: teoretyczną, gdzie tematem głównym były założenia nowej podstawy programowej wf zaprezentowane przez dr Reginę Kumalę i bardzo lubianą przez nauczycieli część praktyczną.

Wystąpienie miał Prezes OKR Atol  Dariusz Sendek, który zaznajomił uczestników z ofertą sportowo-rekreacyjną Oleśnicy. Uczestnicy mogli wybrać dwa warsztaty praktyczne spośród: gimnastyki prowadzonej przez Zbigniewa Najsarka, samoobrony prowadzonej przez Witolda Szachowskiego, treningu funkcjonalnego prowadzonego przez Olgę Borysławską, zabaw muzyczno ruchowych prowadzonych przez Beatę Rusnak oraz integracji sensorycznej prowadzonej przez Marka Rybińskiego i Macieja Słowaka. Ci, którzy nie byli niech żałują. Zobaczyć zaangażowanie nauczycieli, którzy „na ostatnich nogach” kończyli udział w warsztatach - bezcenne. 

Mariusz Kiryk


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP