Spotkanie z żużlowcami Betard Sparty Wrocław

Już dziś mieszkańcy Oleśnicy będą mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym, przedświątecznym spotkaniu z żużlowcami Betard Sparty Wrocław, które odbędzie się w pubie Lech Event-Pub przy ul. Wały Jagiellońskie 20, o godz. 18.30.

Betard Sparta Wrocław to drużynowy wicemistrz Polski na żużlu z sezonu 2015. Zespół tworzą gwiazdy światowego speedwaya, między innymi dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata Tai Woffinden czy Indywidualny Mistrz Polski z 2015 roku, wrocławianin Maciej Janowski. Cel na nadchodzący sezon 2017 jest jasny - walka o Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Podczas spotkania fani żużlu będą mieli okazję porozmawiać z managerem Spartan Rafałem Dobruckim oraz zawodnikami walczącymi na co dzień w Najlepszej Żużlowej Lidze Świata.

Żużlowcy opowiedzą o przygotowaniach do sezonu 2017 PGE Ekstraligi, celach sportowych, jakie sobie stawiają oraz długo wyczekiwanym powrocie na wyremontowany, przepiękny Stadion Olimpijski we Wrocławiu.

Specjalnie dla miejscowych fanów czarnego sportu organizatorzy przygotowali konkursy z ciekawymi nagrodami. Spartanie będą też rozdawać autografy, a podczas spotkania będą prezentowane unikatowe materiały wideo.


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP