„Nic nie gra”? Bynajmniej. Teatr Komedia znowu w Oleśnicy!

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na najnowszy spektakl Teatru Komedia z Wrocławia pt. „Nic nie gra”, który odbędzie się 26 maja (piątek) o godzinie 19.00 w sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4.

Spektakle Teatru Komedia to zawsze świetna rozrywka w najlepszym wydaniu. W sam raz na Dzień Matki. Bilet do teatru to zawsze dobry pomysł na prezent!

Sztuka opowiada o amatorskim zespole teatralnym jednej z politechnik próbującym zrealizować premierę przedwojennego dreszczowca. Mimo usilnych starań zespołu przedstawienie, z powodu przeróżnych, zabawnych kłopotów technicznych, nie przebiega w zamierzony sposób. Im bardziej wykonawcy starają się te problemy ominąć tym stają się one coraz większe, aż do niespodziewanego zakończenia. Połączenie kryminału Agaty Christie z kabaretem „Monty Python”. Angielski humor w najlepszym, najczystszym wydaniu.

Oryginalna sztuka H. Lewisa, J. Sayera, H. Shieldsa „The Play That Goes Wrong” została uznana za najlepszą komedię na londyńskim West Endzie, otrzymała prestiżową nagrodę Laurence Olivier Award.

Autorką polskiego przekładu sztuki jest Elżbieta Woźniak, „Nic nie gra” wyreżyserował Paweł Okoński, scenografię przygotował Wojciech Stefaniak, a kostiumy Zofia de Ines. W obsadzie spektaklu grają: Agnieszka Wielgosz/Marzena Kopczyńska, Rafał Kwietniewski, Tomasz Lulek, Paweł Okoński/Mirosław Kropielnicki, Kinga Zabokrzycka, Marian Czerski/Radek Kasiukiewicz, Jerzy Mularczyk.

Bilety w cenie 60 zł można nabyć w kasie sali widowiskowej od środy 12 kwietnia w godz. 16-18. W pozostałe dni wg harmonogramu pracy kasy.

Informacje: tel. 71 399-93-15, rezerwacje grupowe: mail rezerwacje@bifk.info, formularz rezerwacji na stronie www.bifk.info.

Zapraszamy!

BiFK


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP