Filmowe hity już w sobotę

Miło nam poinformować, że we wrześniu wracają atrakcyjne propozycje dla kinomanów. 30 września (sobota) w sali widowiskowej dzieci obejrzą wakacyjny przebój "Gru, Dru i Minionki", a widzowie dorośli (dosłownie!) ledwo dzien po premierze będą mogli wybrać jeden z dwóch seansów nowego filmu Patryka Vegi "Botoks".

,,Gru, Dru i Minionki”

godz. 15.00

bilety – tutaj

animowany, familijny, komedia, przygodowy
Od lat: b.o.
90 minut

To powrót, na który czekają wszyscy! Po przebojach kinowych „Jak ukraść księżyc”, „Minionki rozrabiają” i „Minionki”, ponownie spotkamy się z Gru i jego adoptowanymi córkami: Margo, Edith i Agnes oraz, oczywiście, Minionkami!

Pełny opis

Jak zawsze, nie zabraknie niespodzianek: poznamy nową postać w rodzinie – brata bliźniaka Gru, czyli Dru. Będzie się działo!

Poprzednie filmowe przygody Minionków („Minionki”) są drugą najbardziej dochodową animacją w historii kina oraz jedenastym najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów.

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Mikołaja Cieślaka i Roberta Górskiego, super-duet z Kabaretu Moralnego Niepokoju i słynnego serialu „Ucho prezesa”.

Robert Górski wciela się w postać czarnego charakteru Baltazara Bratta, dawnej dziecięcej gwiazdy filmowej. Bratt ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych i udowodni Gru, ze potrafi stać się jego największym wrogiem. Ale to nie koniec zawirowań w życiu Gru… po latach odnajduje się jego brat bliźniak – Dru (Mikołaj Cieślak). Głosu postaci Gru – jak zawsze – użyczył znakomity Marek Robaczewski.


 

,,Botoks” (zwiastun i projekcja WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH!!!)

thriller

godz. 17.00, 19.30

bilety – godz. 17.00 tutaj, godz. 19.30 tutaj

Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej, splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć.

Film w reżyserii Patryka Vegi. Znakomita obsada!


 


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP