Zapraszamy na spektakl "Pomoc domowa"

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na spektakl „Pomoc domowa” w wykonaniu aktorów Wrocławskiego Teatru Komedia, który odbędzie się 25.10.2017 o godz. 18.00 i 20.30 w Sali Widowiskowej BiFK (ul. Kochanowskiego 4).

Bilety w cenie 55 zł są do nabycia w kasie BiFK (ul. Kochanowskiego 4) od 27.09.2017 r.

Internetowa rezerwacja biletów jest możliwa od 25.09.2017 r. Regulamin rezerwacji dostępny pod adresem http://bifk.info/regulamin-internetowej-rezerwacji-biletow/

Przezabawna komedia Marca Camolettiego, w znakomitej adaptacji Bartosza Wierzbięty (autora dialogów, miedzy innymi do filmów: „Shrek”, „Madagaskar”, „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”) – przetłumaczona przez niego po sukcesie sztuki ,,Boeing, Boeing”.

Ten błyskotliwy tłumacz postanowił postać Nadii z „Boeing Boeing” (Dorota Wierzbicka-Matarrelli) przenieść w nowe realia, w inne życiowe sytuacje. I tym razem akcja spektaklu rozgrywa się w domu Maxa (Wojciech Dąbrowski) i Joli (Katarzyna Skoniecka) prowadzonym przez obdarzoną ciętym, inteligentnym dowcipem – sprawdzoną już „w boju” pomoc domową.

Małżeństwo, zdrada, chęć przeżycia miłosnej przygody, sex, doświadczenie i młodość (Ilona Lewandowska i Kornel Sadowski) ciągle zaskakujące widza sytuacje życiowe, duża ilość trzaskających drzwi i znakomicie przetłumaczone dialogi, gwarantują tej sztuce podobny sukces jaki odniósł ulubiony przez widzów „Boeing Boeing”. Plejada wspaniałych polskich artystów sceny – kostiumy Zofia De Ines, muzyka Bartosz Pernal, scenografia Wojciech Stefaniak to już absolutna wisienka na naszym teatralnym torcie. Osłodźcie nim sobie codzienną rzeczywistość i skosztujcie naszego Teatru.


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP