Medaliści mistrzostw świata i Europy w judo zameldowali się w Oleśnicy! Relacja foto i video

Czwarta już odsłona Międzynarodowych Mistrzostw Oleśnicy w Judo odbyła się 7-8 października w hali sportowej OKR Atol przy ul. Kochanowskiego 2. Dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu osób co roku udaje się zaprosić do Oleśnicy najlepszych zawodników z Europy.

W tym roku po raz pierwszy oficjalnie wystartowała reprezentacja narodowa Polski do lat 17 i 20. Przybyło około 700 zawodników i zawodniczek z grupy wiekowej Cadet i Junior z 12 krajów.

W sobotę o godz. 17:00 sympatycy i kibice podziwiali specjalną galę  JUDO 2017, która zawierała blok walk finałowych w oprawie multimedialnej z pokazami i prezentacją najlepszych judoków oraz pokazy judo w wykonaniu najmłodszych.

Po turnieju odbędzie się trzydniowe zgrupowanie, podczas którego zawodników będzie można oglądać na matach w czasie treningów. Judocy trenować będą również w hali przy Kochanowskiego.

Dodatkową atrakcją będzie udział w zgrupowaniu kadry narodowej kobiet (seniorki) z brązową medalistką ostatnich mistrzostw świata Agatą Ozdobą na czele. Zapowiada się niezapomniane święto sportu w Oleśnicy. 

fot. Ryszard Kałużny


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP