Ruszają zapisy na warsztaty aktorskie dla młodzieży

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza młodzież w wieku od 15 lat na bezpłatne warsztaty aktorskie, które będą odbywały się w środy w Sali widowiskowej BiFK przy ul. Kochanowskiego 4.

Warsztaty prowadzone będą przez aktorkę Annę Rakowską i mają na celu zbudowanie młodzieżowego zespołu teatralnego, wyposażonego w solidne podstawy warsztatu aktorskiego, gotowego w przyszłości stworzyć stały repertuar spektakli teatralnych i prezentować go także poza naszym miastem.

Anna Rakowska jest aktorką,  absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, Filia we Wrocławiu.  Obecnie współtworzy Teatr Strefa Otwarta we Wrocławiu. Jest laureatką wielu nagród teatralnych, w tym GRAND PRIX oraz Nagrody Publiczności na Festiwalu Monodramów MONOART w Oleśnicy za spektakl „WOMAN POWER czyli św. Hildegarda z Bingen” w reż. Doroty Bielskiej. Od siedmiu lat jest instruktorem teatralnym. Prowadzi zajęcia teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracuje z Centrum Kultury w Świętej Katarzynie, Wrocławskim Klubem Pod Kolumnami oraz Domem Kultury Śródmieście we Wrocławiu jako instruktor teatralny.

Wszystkich chętnych zapraszamy 11 października o godz. 16.00 do Sali widowiskowej BiFK. Zaczniemy monodramem Anny Rakowskiej „Salome” w reżyserii Pawła Pawlika. W przerwie po spektaklu odbędą się zapisy, a potem godzinne warsztaty otwarte dla zainteresowanych – zachęcają organizatorzy.

Więcej szczegółów na temat warsztatów na stronie www.bifk.info.

BiFK


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP