Kabaret Ani Mru-Mru i „Ostatnie takie trio”

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na występ kabaretu Ani Mru- Mru, który odbędzie się 19.11.2017 (niedziela) o godz. 16.00 w sali widowiskowej BiFK  przy ul. Kochanowskiego.

Bilety w cenie 55 zł dostępne będą w kasie BiFK przy ul. Kochanowskiego 4 od 11.10.2017 (od godz.16.00). Rezerwacja on-line od 09.10.2017 (od godz. 9.00) na www.bifk.info.

„Ostatnie takie trio” to program kabaretowy, w którym kabaret Ani Mru-Mru mierzy się z odwiecznym pytaniem… Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?

Przez ponad 100 minut (o ile publiczność czegoś nie doliczy), artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku. Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy.

Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy.

"Ostatnie takie trio" to coś czego na pewno nie wolno przegapić…


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP