Wieczór sylwestrowy z Grupą MoCarta

W wyjątkowy Sylwestrowy Wieczór zapraszamy Państwa na kulturalną ucztę w postaci występu Kabaretu Grupa Mozarta, który zaprezentuje program jubileuszowy pod tytułem "Dzieła wybrane z dwudziestu lat". Prosimy zabrać szampański humor, pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i wznieść wraz z nami toast za Nowy Rok!

W koncercie zobaczą Państwo nagrania archiwalne z pierwszego występu kwartetu oraz najważniejsze i najlepsze utwory zespołu. Muzycy opowiedzą kilka anegdot ze swojego artystycznego życia oraz zaprezentują kilka najnowszych utworów.

Dzięki najnowocześniejszym zdobyczom techniki swój wirtualny udział potwierdzili: Piotr Bałtroczyk,  Artur Andrus oraz GrupoMoCarciątka.

Jak podaje Dom Aukcyjny Sotheby’s, największą wartość mają dziś skrzypce wybudowane w XVIII wieku przez Antonio Stradivariego. Wiele lat nabierały szlachetnego brzmienia. Upływ czasu sprawił, że dziś są doskonałe. Czy muzycy Grupy MoCarta, podobnie jak legendarne instrumenty, z wiekiem stają się coraz lepsi? Proponujemy to sprawdzić.

Bilety w cenie 100 zł dostępne w kasie BiFK przy ul. Kochanowskiego 4 od 18.10.2017 (od godz.16.00).

Rezerwacja on-line od 16.10.2017 (od godz. 9.00) na stronie http://bifk.info/2017/10/11/wieczor-sylwestrowy-z-grupa-mocarta/


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP