„Krzysztof Miller we wspomnieniach” – wernisaż fotografii, spotkanie z Wojciechem Jagielskim i promocja albumu fotoreportera (aktualizacja video)

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na niezwykły wieczór wspomnień do Galerii Brama Wrocławska. 1 grudnia (piątek) o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż, promocja albumu fotografii Krzysztofa Millera i spotkanie z Wojciechem Jagielskim.

Od śmierci Krzysztofa Millera minął już ponad rok. Ten doskonały fotoreporter zapisał się w pamięci wielu osób nie tylko doskonałymi, pełnymi emocji zdjęciami, ale przede wszystkim niezwykłą osobowością.

Skromny, uśmiechnięty, życzliwy każdemu, doskonały słuchacz – tak wspominają go osoby, które miały z nim kontakt. W kwietniu 2016 r. gościł w Bibliotece i Forum Kultury w Oleśnicy. Już 1 grudnia 2017 r. będzie sposobność, aby powspominać tę niezwykłą osobę.

Okazją do tego będzie wernisaż wystawy fotografii „Krzysztof Miller w obiektywie przyjaciół” przygotowanej przez Artura Mierzwę oraz promocja pośmiertnego albumu Krzysztofa Millera pt. „Fotografie, które nie zmieniły świata” Wydawnictwa Agora.

Gościem spotkania, które poprowadzi Andrzej Przewoźny, będzie wybitny reporter, pisarz oraz współpracownik Krzysztofa – Wojciech Jagielski. Nie zabraknie też grona osób, które uczestniczyły w spotkaniach fotograficznych prowadzonych przez Krzysztofa Millera, zdjęć, które wspólnie były wykonywane. Niezwykły wieczór poświęcony niezwykłemu człowiekowi. Zapraszamy serdecznie!

BiFK


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP