Grudniowy repertuar kinowy w BiFK

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza do zapoznania się z grudniowym repertuarem kinowym.

2 grudnia (sobota) odbędą się dwie projekcje. O godzinie 16.00 zapraszamy do Kina Mikołajkowego na animację „Królowa Śniegu 3 – Ogień i Lód” - kolejną część przygód Kaja i Gerdy. O godzinie 18.00 odbędzie się także projekcja filmu, który zachwycił widzów na całym świecie.  „Twój Vincent” to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska.  Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów mistrza van Gogha ożywili na ekranie.

15 grudnia (piątek) o godzinie 17.00 w ramach Kina Mikołajkowego zapraszamy najmłodszych widzów na bajkę „O czym szumi las” o przygodach leśnych myszek. O godzinie 19.00 odbędzie się projekcja biograficznego filmu „Dwie korony”, który opowiada historię życia ojca Maksymiliana Kolbe.

Wszystkie projekcje odbywają się w ramach współpracy z Opolskim Kinem Objazdowym. Bilety w cenie 14 zł (ulgowy), 16 zł (normalny) można nabyć poprzez system rezerwacji internetowej Kina OKO. Opisy filmów i link do sprzedaży dostępne są na stronie www.bifk.info w zakładce Kino BiFK. Bilety można tez kupić w dniu projekcji na godzinę przed seansem u pracowników kina.

Zapraszamy!

BiFK


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP