W Atolu odbył się maraton rowerowy

W sobotę 25 listopada 2017 r. w Oleśnickim Kompleksie Rekreacyjnym Atol sp. z o.o. zapaleni maniacy jazdy Indoor Cycling spotkali się na kolejnym maratonie - tym razem był to trzygodzinny Andrzejkowy Maraton Indoor Cycling, w którym wzięło udział 26 uczestników z Oleśnicy i Wrocławia.
.
Imprezę poprowadzili instruktorzy ICG Team - Martyna Stojko oraz Michał Wiencierz, którzy na co dzień prowadzą grupy w OKR Atol. Sport ten cieszy się coraz to większą popularnością, na zajęciach jest pełne obłożenie a co najważniejsze ćwiczenie w grupie daje wiele motywacji, energii oraz radości.
.
Podczas maratonu uczestnikom udało się  przejechać ponad 70 km i spalić ok. 2500 kcal. Dla wszystkich wydarzenie okazało się być świetną zabawą!
Kolejne wyzwanie już czeka na uczestników 2 grudnia 2017 r., odbędzie się wtedy maraton w Brzegu Dolnym, który będzie trwać aż 5 godzin.
Instruktorzy oraz uczestnicy zajęć zapraszają nowe osoby do spróbowania razem z nimi. Nawet jeśli wymówką jest brak czasu - pamiętaj, że w Atolu jeździmy 5 razy w tygodniu!
.
Źródło: OKR ATOL

Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP