Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa w BiFK

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy serdecznie zaprasza mieszkańców do rozpoczęcia Nowego Roku Kulturalnego Karnawałową Galą Operowo-Operetkową, która odbędzie się 20.01.2018 r. o godz. 18.00 w Sali widowiskowej BiFK.

Zapraszamy na wyjątkowy, karnawałowy koncert operowo-operetkowy w wykonaniu artystów znanej i lubianej Grupy Operowej Sonori Ensemble. W programie znajdą się między innymi słynne czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe i popularne piosenki oprawione barwnym komentarzem. Nie zabraknie także subtelnego dowcipu oraz wirtuozowskich popisów instrumentalnych. Usłyszą Państwo najsłynniejsze sceny z oper: „Traviata“, „Lakme“, „Carmen“, „Opowieści Hoffmanna“, „Nabucco”, „Czarodziejski flet”, „Kopciuszek, „Straszny dwór” i wiele innych. Powróci czar dawnego Wiednia ukryty w najpiękniejszych scenach operetkowych „Księżniczki czardasza”, przeniesiemy się także do kolorowego świata przebojów amerykańskich. Wyjątkowy, pełen emocji i wzruszeń wieczór karnawałowy spędzą Państwo w towarzystwie znakomitych artystów z Berlina, Pragi, Krakowa i Wrocławia!

Bilety w cenie 35 zł będą do nabycia w kasie BiFK od 06.12.2017 (od godz.16.00). Rezerwacja on-line będzie możliwa od 04.12.2017 (od godz. 9.00) na www.bifk.info.

Serdecznie zapraszamy!

BiFK


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP