„Twarze Polaków – portret społeczeństwa”: ogólnopolski projekt fotograficzny w Oleśnicy

W najbliższą sobotę do Hufca ZHP Oleśnica zawita znany fotoreporter, Wojciech Grzędziński, który realizuje swój projekt fotograficzny w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


„Twarze Polaków – portret społeczeństwa” to projekt fotograficzny Wojciecha Grzędzińskiego mający na celu pokazanie nas, Polaków, w 2018 roku. Tym razem przenośne studio fotoreportera zawita do Oleśnicy! Autor zaprasza do udziału w sesji każdego, kto tylko chciałby stanąć na kilka minut przed obiektywem.

W imieniu Wojciecha Grzędzińskiego zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w sesji portretowej, która odbędzie się 17 lutego (w sobotę) w godz. 11:00-17:00 w harcówce przy biurze Komendy Hufca ZHP Oleśnica (Oleśnica, ul. Lwowska 3).

Zdjęcia bohaterów publikowane będą na stronie www.twarzepolakow.pl oraz na profilu facebookowym poświęconemu “Twarzom Polaków”, ponadto każdy uczestnik sesji otrzyma mailem wybrane zdjęcie oraz dzień po sesji odbitkę fotografii Fuji Instax.

Informacja o autorze:
Wojciech Grzędziński – (ur. 1980, w Warszawie). Fotoreporter. Laureat kilkudziesięciu konkursów fotograficznych w tym World Press Photo, Visa D’Or, NPPA, Sony World Photography Awards, Grand Press Photo i in. Autor zdjęcia roku 2009 i zdjęcia dekady (2014 rok) w konkursie BZWBK Press Photo. Juror ogólnopolskich i lokalnych konkursów fotograficznych. W fotografii interesuje się człowiekiem i emocjami. Fotografował w strefach konfliktów zbrojnych. W latach 2011-2015 szef zespołu fotografów w Kancelarii Prezydenta RP i fotograf osobisty Prezydenta RP. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2014. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików.

Projekt „Twarze Polaków – portret społeczeństwa” realizowany jest w ramach stypendium twórczego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem projektu jest FujiFilm Polska.

Źródło: ZHP Hufiec Oleśnica


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP