DODANO: 28.09.2018 / 10:45 – KATEGORIA:

1 października konferencja ”Kompetencje wychowawcze współczesnych rodziców – co jest nam niezbędne, by wspierać dzieci w ich rozwoju?”

Szanowni Rodzice oleśnickich przedszkolaków i uczniów!

 

Po konferencji zorganizowanej dla Państwa 24 maja tego roku, w której i ja jako rodzic uczestniczyłem, wyrażali Państwo potrzebę częstszych spotkań poświęconych poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „jak być dobrym rodzicem”?

 

Zapraszamy Państwa na konferencję otwierającą cykl dziesięciu comiesięcznych spotkań w ramach „Akademii Rodzica”: od stycznia do czerwca i od września do grudnia 2019 r.

 

Konferencja odbędzie się,  podobnie jak poprzednia, w sali konferencyjnej  BiFK przy ul. Mikołaja Reja 101 października 2018 r. o godz.18.00 i będzie poświęcona tematowi: ”Kompetencje wychowawcze współczesnych rodziców – co jest nam niezbędne, by wspierać dzieci w ich rozwoju?”

 

Z rodzicami i nie tylko spotka się dr Anna Hildebrandt – Mrozek, doświadczony coach, konsultant, doradca i trener rozwoju osobistego w Instytucie Talentów FLASHPOINT, stale współpracująca z Instytutem Rozwoju Osobistego GANESA w Gdańsku, autorka książki pt. „Koniec z pracą?”. Wkrótce ukaże się jej kolejna książka pt. „Pasja życia – życie z pasją. Rodzicielstwo”.

 

Podczas Konferencji zapoznamy Państwa z harmonogramem i tematami kolejnych spotkań w ramach Akademii Rodzica w roku 2019.

 

Z poważaniem

 

Michał Kołaciński                                                                             

Burmistrz Oleśnicy

>> <
  • 1 października konferencja ”Kompetencje wychowawcze współczesnych rodziców – co jest nam niezbędne, by wspierać dzieci w ich rozwoju?”