DODANO: 31.10.2019 / 10:45 – KATEGORIA: Miasto

Badanie ankietowe oczekiwań oleśniczan, w zakresie widowiskowego używania na imprezach miejskich materiałów pirotechnicznych w postaci petard, fajerwerków, itp.

Informujemy, że od 31 października 2019 r.  do 14 listopada 2019 r. będzie trwało badanie ankietowe oczekiwań oleśniczan, w zakresie widowiskowego używania na imprezach miejskich materiałów pirotechnicznych w postaci petard, fajerwerków, itp.

 

Ankietę będzie można wypełnić wyłącznie na tej platformie.

 

Ankieta jest bardzo krótka, zawiera tylko jedno pytanie. Aby ją wypełnić należy przygotować numer PESELDo badania mogą przystąpić jedynie osoby  zameldowane lub zamieszkujące w Oleśnicy. System weryfikuje czy głos oddaje osoba, która  jest zameldowana w naszym mieście. Osoby, które nie są zameldowane w Oleśnicy, ale tutaj mieszkają, również mają możliwość wzięcia udziału w badaniu – w tym celu muszą założyć konto i w trybie rejestracji podać swoje dane osobowe lub zalogować się do konta założonego w innym głosowaniu.

 

Uwaga! Każdy może wypełnić ankietę TYLKO JEDEN RAZ. Głosowanie poprzez platformę elektroniczną trwa od 31.10.2019 r. godz. 12:00:00 do 14.11.2019 r. godz. 23:59:59.

 

Link do ankiety:

 

https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/ankieta-dotyczaca-uzywania-na-imprezach-miejskich-materialow-pirotechnicznych

>> <
  • Badanie ankietowe oczekiwań oleśniczan, w zakresie widowiskowego używania na imprezach miejskich materiałów pirotechnicznych w postaci petard, fajerwerków, itp.