DODANO: 29.01.2019 / 10:45 – KATEGORIA: Kultura

„Damski biznes” w sali widowiskowej!

Zapraszamy już 9 marca do Sali Widowiskowej na spektakl ,,Damski biznes” w wykonaniu aktorów Wrocławskiego Teatru Komedia. 

 

Bohaterki spektaklu „Damski biznes” postanowiły spełnić największe marzenie życia i z rozmachem próbują znaleźć swoje miejsce w ekscytującym i lukratywnym świecie mody.

Jednak świat pełen bielizny, apaszek, modnych butów a przede wszystkim przystojnych i seksownych modeli staje się zbyt podejrzany dla mężów naszych bohaterek, statecznych zazdrosnych panów. Ci postanawiają więc działać. Nie zdają sobie jednak sprawy, że w osobliwy sposób sami staną się za chwilę częścią zwariowanej rewii strojów i kreacji, której zaczęli się przyglądać w nieoczekiwany dla siebie sposób. Wpadają więc po szyję w zabawne kłopoty i jak to w dobrej farsie im bardziej próbują się z nich wydobyć tym bardziej w nie brną.

 

Bilety na spektakl w  cenie  60 zł.

Rezerwacja on-line od 11.02.2019 (godz. 9.00) na stronie www.bifk.info. Początek sprzedaży – 13.02.2019 (od godz. 16.00) w kasie Sali Widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4. W pozostałe dni wg harmonogramu pracy kasy.

 

>> <
  • „Damski biznes” w sali widowiskowej!