DODANO: 21.04.2017 / 10:45 – KATEGORIA: Kultura

Do kina czy na film? W niedzielę ostatnie seanse w tym miesiącu.

W kwietniu nie zabrakło kolejnych filmowych propozycji dla oleśnickich widzów. Zobaczyliśmy  animację ,,Zając Maks ratuje Wielkanoc” oraz filmy: kontrowersyjny „Smoleńsk”, biografię polskiej noblistki – obraz „Maria Skłodowska-Curie” i komedię romantyczną „Porady na zdrady”. W niedzielę 23 kwietnia zapraszamy zaś na bajkę „Munio- strażnik księżyca”, oscarowy hit „La La Land” i nie wymagającą głębokich przemyśleń rozrywkę w postaci filmu „Szybcy i Wściekli 8″.

Bilety (16 zł normalny i 14 zł ulgowy) będzie można zakupić w dniu projekcji filmu oraz przez internetowy system sprzedaży na stronie Kina OKO  www.film.opole.pl

 

,,MUNIO: STRAŻNIK KSIĘŻYCA”

23.04.2017, godz. 13.00

Gatunek: animacja, przygodowy, familijny

Link sprzedaży: http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1396

 

W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!

 

,,LA LA LAND”

23.04.2017, godz.15.00

Gatunek: musical, melodramat

Link sprzedaży: http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1397

 

Najnowsza romantyczna komedia muzyczna Damiena Chazelle („Whiplash”) opowiada o trudnej miłości dwojga aspirujących artystów.

Mia (Emma Stone) chciałaby zostać aktorką, ale na razie musi zadowolić się podawaniem kawy gwiazdom podczas przerw na planie. Sebastian (Ryan Gosling) to utalentowany jazzman, który rozmienia się na drobne grając do kotleta w podrzędnych spelunach. Tych dwoje poznaje się i zakochuje w sobie. Wraz z nadejściem sukcesów na polu zawodowym ich miłość zostaje wystawiona na próbę.

 

,,SZYBCY I WŚCIEKLI 8″

23.04.2017, godz.17.00, 19.30

Gatunek: akcja

Link sprzedaży godz. 17.00: http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1398

Link sprzedaży godz. 19.30: http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1399

 

Szybcy i wściekli nie mają dość niezwykłych pościgów, adrenaliny i fenomenalnych zwrotów akcji. Wydaje się również, że nie wszystkie porachunki zostały wyrównane…

Po gigantycznym sukcesie siódmej części, twórcy serii zdecydowali, że znów spotkamy się z naszymi ulubieńcami – rodziną Toretto i jej antagonistami. Siódma część od początku planowana była jako początek nowej trylogii. Rzecz dziać się będzie w Nowym Jorku. W obsadzie, oprócz „starej gwardii”, zobaczymy ponownie Kurta Russella.

 

>> <
  • Do kina czy na film? W niedzielę ostatnie seanse w tym miesiącu.