DODANO: 09.01.2019 / 10:45 – KATEGORIA: Informacje, Miasto

Harmonogram odbioru odpadów z terenu zabudowy jednorodzinnej w Oleśnicy w okresie od stycznia do grudnia 2019 roku dla rejonu E

W załączonej tabeli prezentujemy pełny i szczegółowy harmonogram odbioru odpadów z zabudowy jednorodzinnej dla rejonu E w całym 2019 roku – Armii Krajowej, Balonowa, Kochanowskiego, Kościuszki, Kresowa, Krzywa, Kwiatowa, Limanowskiego, Lotnicza, Na Podkowie, Poleska,Poprzeczna, Powietrzna, Prosta, Przyjaźni, Reymonta, Słoneczna, Spadochronowa, Szybowcowa, Tołstoja, Wesoła, Wileńska, Wschodnia, Żwirki i Wigury.


Przy okazji przypominamy, że opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy wnosić na indywidualny numer rachunku bankowego, bez wezwania w następujących terminach:


za I kwartał – do 31 marca za II kwartał – do 30 czerwca
za III kwartał – do 30 września za IV kwartał – do 31 grudnia

Na terenie Miejskiej Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. przy ulicy 11 Listopada 17 (wjazd od ulicy Moniuszki) zlokalizowany jest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych EKO PUNKT, gdzie można oddawać nadwyżki odpadów komunalnych segregowanych.

EKO PUNKT czynny jest od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do godz. 18:00 , w soboty od godz. 10:00 do godz. 16:00.


Harmonogram odbioru odpadów – zabudowa jednorodzinna – 2019

>> <
  • Harmonogram odbioru odpadów z terenu zabudowy jednorodzinnej w Oleśnicy w okresie od stycznia do grudnia 2019 roku dla rejonu E