DODANO: 22.08.2019 / 10:45 – KATEGORIA: Miasto

I Oleśnicki Lotny Festiwal Piwa już w ten weekend

23-25 sierpnia, Rynek

Piątek 15:00-22:00,

Sobota 12:00-22:00,

Niedziela 12:00-20:00.

Wstęp darmowy

 

Tą wyjątkową imprezę tworzą młodzi ludzie z pasją, którzy mają na celu pomóc właścicielom małych rzemieślniczych browarów w promocji ich trunków. Festiwal to okazja, by zaprezentowali swoje wyroby oraz podzielili się historią swoich produktów, a niekiedy nawet tajemnicą piwowarstwa.

 

Nie zabraknie na festiwalu i również dobrego jedzenia. Na wydarzeniu zagością food trucki z jedzeniem z całego świata. Będzie również scena, na której wystąpią eksperci, którzy opowiedzą m. in. ile tak naprawdę kosztuje produkcja piwa, jak je degustować oraz od czego zacząć swoją przygodę z kraftem.

 

Podczas eventu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ jest to wydarzenie nie tylko dla pasjonatów piwa. Całość okraszona jest bowiem bogatą ofertą kulturalną. Celem festiwalu jest także zwiększanie świadomości konsumentów oraz promowanie kultury picia piwa, ale też stworzenie mieszkańcom miast możliwości odpoczynku, relaksu ii wspólnego świętowania.

 

W piątek DJ Night Party z Tomaszem Kurpem, a sobotę na festiwalowej scenie o 20 zagra zespół z Wrocławia Blackberry Brothers (rock/blues)

 

>> <
  • I Oleśnicki Lotny Festiwal Piwa już w ten weekend