DODANO: 10.03.2017 / 10:45 – KATEGORIA: Kultura

Kabaret Młodych Panów w Oleśnicy

Kwiecień zaczniemy z Grupą MoCarta, a zakończymy z Młodymi Panami! Na występ tej popularnej grupy Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza 28 kwietnia (piątek) o godz. 17.15 i 20.30 do sali widowiskowej BiFK przy ul. Kochanowskiego.

„Najnowszy program BOGOWIE sprawi, że zapomnisz o swoich problemach nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia. Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie. Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj! Twoje szczęście jest w Twoich rękach!”

Bilety w cenie 60 zł do nabycia poprzez sprzedaż internetową: http://biletowakasa.pl/ i w Biurze Podróży Wakacje.pl na ul. Hallera 18 A w Oleśnicy. Rezerwacje zbiorowe biletów: tel. 781 143 400.

BiFK

>> <
  • Kabaret Młodych Panów w Oleśnicy