DODANO: 17.04.2019 / 10:45 – KATEGORIA: Miasto

Kino dla dzieci w trakcie strajku nauczycieli – „Hugo i łowcy duchów”

W związku ze strajkiem nauczycieli w dn. 18.04.2019 (środa) zapraszamy do Sali widowiskowej BiFK na projekcję filmu animowanego dla dzieci  ,,HUGO I ŁOWCY DUCHÓW”. Seans rozpocznie się o godz. 11.00.

Na film obowiązują bezpłatne wejściówki, które będą do odbioru na godzinę przed seansem.

Dzieci zapraszamy z opiekunami.

 

,,HUGO I ŁOWCY DUCHÓW”

Strasznie śmieszne przygody duszka-rozrabiaki i jego przyjaciół w filmie „Hugo i łowcy duchów” – ekranizacji bestsellerowej serii książek Cornelii Funke.

Jedenastoletni Tom panicznie boi się duchów. Jednak pewnego dnia w piwnicy swego domu spotyka galaretowatego zielonego duszka o imieniu Hugo. Dziwaczny stwór bardzo chciałby być straszny, ale średnio mu to wychodzi, bo jest poczciwym fajtłapą. Nieborak musiał opuścić dom, gdzie wcześniej próbował straszyć, gdyż rozpanoszył się tam starożytny duch zimna. Intruz stanowi zagrożenie dla całego miasta, które wkrótce może stać się wielką bryłą lodu. Jedynym sposobem na powstrzymanie bestii jest współpraca z Leokadią Parzydło – nieustraszoną funkcjonariuszką tajnej agencji profesjonalnych łowców duchów, która chroni świat przed złymi mocami. Tom, Hugo i Leokadia stworzą drużynę, jakiej nie widział świat… i zaświaty.

>> <
  • Kino dla dzieci w trakcie strajku nauczycieli – „Hugo i łowcy duchów”