DODANO: 23.10.2019 / 10:45 – KATEGORIA: Miasto

Koncert Noworoczny „Opera na wesoło”

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza 28 grudnia (sobota) o godzinie 18.00 na KONCERT NOWOROCZNY „OPERA NA WESOŁO” w wykonaniu solistów scen operowych i zespołu kameralnego IMPRESSIONE.

 

Program tego koncertu-spektaklu łączy muzykę różnych epok, nie ma bowiem, wbrew utartym opiniom, muzyki poważnej, rozrywkowej, trudnej, łatwej, ciężkiej czy lekkiej – jest wyłącznie muzyka dobra albo zła. „Opera na wesoło” to znakomita propozycja na każdą okazję. Niezapomniane przeboje operowe, musicalowe, operetkowe, popularne w porywającym wykonaniu.

 

W pierwszej części będzie można usłyszeć szlagiery z operowej, operetkowej, musicalowej (i nie tylko) listy przebojów. W drugiej natomiast – znane przeboje klasyczne, aranżowane rozrywkowo i z przymrużeniem oka, przeplatane popularnymi piosenkami.

 

Bilety są w cenie 70 złotych. Początek sprzedaży od 30.10.2019 (godz.13.30) w kasie MOKiS. W pozostałe dni wg harmonogramu pracy kasy. Rezerwacja online od 28.10.2019 r. (od godz. 9.00) poprzez formularz na stronie www.mokis.info.

>> <
  • Koncert Noworoczny „Opera na wesoło”