DODANO: 01.04.2017 / 10:45 – KATEGORIA: Kultura

Koncert Stanisławy Celińskiej w Oleśnicy (aktualizacja video)

26 marca w sali widowiskowej BiFK odbył się koncert Stanisławy Celińskiej pod kierownictwem Macieja Muraszko, promujący najnowszą płytę artystki „Atramentowa”.

Stanisława Celińska aktorka i piosenkarka, przez wielu krytyków została okrzyknięta polską Cesarią Evora. Wspólnie z wybitnym muzykiem Maciejem Muraszko dla swoich wiernych słuchaczy przygotowała płytę „Atramentowa”, do której słowa piosenek przygotowali m.in. Wojciech Młynarski i Muniek Staszczyk. Po ukazaniu się płyta „Atramentowa” szybko zyskała sympatię słuchaczy, by w końcu zdobyć status „Platynowej Płyty”.

W swoich piosenkach Stanisława Celińska dotyka tematów trudnych  i życiowych. Jak sama mówiła niektóre z nich dotyczą bezpośrednio jej życia, ale również życia wielu ludzi, którzy „pogubili się” w pędzie dnia codziennego, lekkomyślności i wiary w niezniszczalność!

Wieczór spędzony ze Stanisławą Celińską i zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko, to chwile niezapomniane, do których chce się po czasie wracać, bo każdy koncert jest inny, jak każdego dnia inny jest człowiek. Sala pełna oleśnickich słuchaczy, wspaniała muzyka, cudowne piosenki i cudowna Stanisława Celińska na scenie!

.

>> <
  • Koncert Stanisławy Celińskiej w Oleśnicy (aktualizacja video)