DODANO: 27.02.2019 / 10:45 – KATEGORIA: Miasto

„Piwnica pod Baranami” w Oleśnicy

Z największą przyjemnością informujemy, że 29.03.2019 o godz. 19.00 w Sali widowiskowej Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy odbędzie się spektakl kabaretowy w wykonaniu artystów krakowskiej „Piwnicy pod Baranami”. W czasie występów z pewnością nie zabraknie powodów do wzruszeń, śmiechu, zadumy i wszelkich innych uniesień estetycznych i intelektualnych.

„Piwnica pod Barnami” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych miejsc w Krakowie. To ulubione miejsce krakowian, ale także turystów, również z zagranicy. Królują tam inteligentny, acz zadziorny humor, poezja, liryka, doskonała muzyka i piosenki legendarnych „piwnicznych” kompozytorów, takich jak:  Zygmunt Konieczny, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Andrzej Nowak, Andrzej Zarycki, Zbigniew Preisner, Stanisław Radwan, Grzegorz Turnau czy Leszek Długosz, który był gościem Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy w maju zeszłego roku.

W marcowej kabaretowo-koncertowej odsłonie w Oleśnicy na scenie zaprezentują się najlepsi instrumentaliści, pieśniarze i komicy „Piwnicy”: Krzysztof Janicki, Paweł Pierzchała, Michał Półtorak, Jerzy Odrowąż-Wysocki, Maciej Półtorak, Andrzej Talkowski, Tamara Kalinowska, Tadeusz Kwinta, Aneta Talkowska i Kamila Klimczak.

Bilety w cenie 40 zł można będzie rezerwować od 04.03.2019 od godziny 9.00 poprzez stronę www.bifk.info.

Sprzedaż gotówkowa rozpocznie się 06.03.2019 od godziny 16.00 w kasie Sali widowiskowej BiFK. W pozostałe dni wg harmonogramu pracy kasy.

>> <
  • „Piwnica pod Baranami” w Oleśnicy