DODANO: 26.04.2019 / 10:45 – KATEGORIA: Miasto

Retro(in)spekcja – Oleśnicka Nocna Gra Miejska z okazji Nocy Muzeów

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza do udziału w Oleśnickiej Nocnej Grze Miejskiej organizowanej z okazji Nocy Muzeów i pięciolecia Oleśnickiego Domu Spotkań z Historią, która odbędzie się 25 maja w godzinach od 18.00 do 22.00.

Oleśnicka Nocna Gra Miejska Retro(in)spekcja ma charakter kryminalny i toczy się w przedwojennej Oleśnicy. Zabawa polega na rozwiązaniu zagadki, której głównymi bohaterami są oleśnicki policjant Hans Müller oraz artystka lokalnego teatru Gertrud Schiltz. Po drodze uczestnicy skupieni w 10-osobowych drużynach muszą wspólnie wykonać szereg zaskakujących zadań, bez których rozwiązanie zagadki jest niemożliwe. Niezbędna jest podstawowa znajomość topografii miasta, realiów życia codziennego i kulturalnego tamtego okresu. Szczegóły dostępne są w Regulaminie dostępnym na stronie www.bifk.info i muzeum.olesnica.pl.

Gra kierowana jest do osób w różnym wieku. Dawka adrenaliny i dobrej zabawy gwarantowana!

Przewidujemy atrakcyjne nagrody zarówno dla zwycięzców, jak i dla uczestników.

Uczestnictwo w grze jest bezpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona. Spieszcie się!

Zapisy trwają do 17 maja 2019 do godziny 23:00, zapisywać można się mailowo graolesnica2019@gmail.com. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 693-854-159.

BiFK

>> <
  • Retro(in)spekcja – Oleśnicka Nocna Gra Miejska z okazji Nocy Muzeów