DODANO: 17.09.2018 / 10:45 – KATEGORIA:

„Trójka” pierwsza

30 sierpnia Zarząd Szkolnego Związku Sportowego „Dolny Śląsk” zatwierdził wyniki Współzawodnictwa Sportowego Szkół i Powiatów Dolnego Śląska w roku szkolnym 2017/2018. Szkoła podstawowa nr 3 zajęła pierwsze miejsce.

 

Oleśnicka „TRÓJKA” zawsze należała do grona najbardziej usportowionych szkół Dolnego Śląska, ale dopiero sukcesy sportowe minionego roku uplasowały szkołę na I miejscu w tym rankingu. W rywalizacji brało udział 490 szkół. Do klasyfikacji szkół zaliczanych było 10 najlepszych wyników osiągniętych przez reprezentacje danej szkoły na zawodach od szczebla gminnego do finału dolnośląskiego.

 

W przypadku TRÓJKI były to: I m w FDŚ w dwuboju nowoczesnym dziewcząt (trenerka: Barbara Błach), I m w FDŚ w dwuboju nowoczesnym chłopców (trenerka: Barbara Błach), I m w sztafetowych biegach przełajowych chłopców (trenerka: Barbara Błach), I m w FDŚ w biegach na orientację chłopców (trenerka: M. Chojnacka), I m w FDŚ w drużynowych biegach przełajowych (trenerka: M. Chojnacka), I m w FDŚ w biegach na orientację dziewcząt (trenerka: M. Chojnacka) , II m w FDŚ w pływaniu drużynowym chłopców (trenerka: Barbara Błach), II m w FDŚ w drużynowych biegach przełajowych (trenerka: Barbara Błach), III m w Finale Strefy Wrocławskiej w koszykówce chłopców (trenerka: Barbara Błach),  III m w FDŚ w sztafetowych biegach przełajowych (trenerka: M. Chojnacka.
Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielkom tak znaczącego sukcesu.

 

Rzecznik prasowy szkoły: Beata Raczkowska

>> <
  • „Trójka” pierwsza
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1