DODANO: 07.01.2020 / 10:45 – KATEGORIA: Miasto

Trzy licytacje w ramach 28 Finału WOŚP w Oleśnicy

Ahoj !

 

Oleśniczanki i oleśniczanie już w najbliższą niedzielę 12 stycznia 2020 roku w naszym mieście odbędzie się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Razem z nami będziecie mogli złapać wiatr w żagle na licznych wydarzeniach m.in. biegu, pokazach, warsztatach, koncertach i licytacjach.

 

W tym roku oleśnicki sztab WOŚP zaprasza na 3 licytacje, które zapowiadają się naprawdę ciekawie – za co z całego serca dziękujemy naszym darczyńcom. Na każdej z nich będzie można wylicytować m.in. gadżety związane z fundacją WOŚP, ale to nie wszystko. Poniżej mała zapowiedź, czego można się spodziewać.

Pierwsza z licytacji rozpocznie się w niedzielę na oleśnickim rynku o godz. 14:00 i zostanie poprowadzona przez naszego radnego pana Marka Kamaszyłę, będzie można na niej wylicytować między innymi dzień pracy na stanowisku pani Edyty Małys-Niczypor czyli zastępczyni burmistrza. Kolejna licytacja rozpocznie się już o godzinie 15:30 w Sali widowiskowej MOKIS. Na tej licytacji czeka na państwa wiele ciekawych fantów, m.in. kolacja z burmistrzem Oleśnicy panem Janem Bronsiem, rower Cruiser Kross Cinnamon przekazany przez firmę Rowery Wrona czy kanapa od firmy ROM. Tradycyjnie już będzie można wylicytować jedno z oleśnickich serduszek wykonane dla nas przez firmę Aktis. Prawdziwą perełką tej licytacji, smaczkiem dla wszystkich miłośniczek mody będzie jednak sukienka przekazana nam przez Miss Polonia 2005 Malwinę Ratajczak. Sukienka ta została uszyta przez uznaną polską projektantkę Evę Minge a Malwina zaprezentowała się w niej na wyborach Miss World 2005, jej wartość to 20 000 zł a rozmiar to 34. Cena wywoławcza – 600 zł. Dla fanów muzyki będzie możliwość zdobycia gitary dziecięcej z autografami zespołu Happysad złożonymi na niej podczas minionego Pol’and’Rock Festival – gadżet ofiarowany przez Barbarę Kowiel z mężem. Dla fanów niezapomnianych wrażeń będzie możliwość wylicytowania lotu widokowego dla 3 osób nad Zamkiem Książ – atrakcja podarowana przez pana Radosława Szukałę i Muzeum Foteli Katapultowych w Oleśnicy. Dla niestrudzonych emocjami wcześniejszych licytacji oraz dla tych którzy preferują nocne życie mamy w zanadrzu jeszcze jedną licytację – w JACK PUB Wine& Dine. Licytacja ta będzie połączona z koncertem zespołu SUCK MY GLOVE. Nowością, poza miejscem wieczornej licytacji, będzie możliwość wylicytowania drugiego z oleśnickich złotych serduszek. Do tej pory oba serduszka były zawsze wystawione na licytację główną w Sali MOKiS. W JACK PUB Wine& Dine będzie można zdobyć też fanty dla fanów whiskey i piwa a także wiele innych. Ponadto nadal można zgłaszać gadżety do Marka Kamaszyły na licytację w rynku oraz do JACK PUB Dine & Wine na licytację wieczorną. Przyjmowanie gadżetów na licytację główną zostało już zakończone.

 

Bądźcie razem z nami częścią letniej zadymy w środku zimy i przybądźcie tłumnie zarówno na licytacje jak i na pozostałe wydarzenia finałowe.

 

Wszystkie informację na bieżąco pojawiają się na FB Sztabu.

 

Z gorącymi pozdrowieniami

 

SIE MA!

>> <
  • Trzy licytacje w ramach 28 Finału WOŚP w Oleśnicy