DODANO: 31.12.2019 / 10:45 – KATEGORIA: Miasto

W 2020  roku będzie  obowiązywała  nowa pula kodów dostępu do Legimi.

Dzięki staraniom Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja od 2017 roku dostępne są dla naszych czytelników e-booki, czyli elektroniczne książki. Można je czytać za pośrednictwem wybranych czytników, a także na komputerach, tabletach i smartfonach. Pełna lista urządzeń znajduje się na stronie www.legimi.com. Dostęp do e-książęk jest możliwy poprzez aplikację Legimi.

 

Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki, mogą mieć bezpłatny dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że Czytelnik na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założy konto na stronie: http://www.legimi.pl/dbpw/  i pobierze bezpłatną aplikację Legimi.

 

W 2020  roku będzie  obowiązywała  nowa pula kodów dostępu do Legimi.  Wszystkich Czytelników chcących korzystać z Legimi  zapraszamy do Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja po odbiór nowych kodów od 20 stycznia 2020 roku.

>> <
  • W 2020  roku będzie  obowiązywała  nowa pula kodów dostępu do Legimi.