DODANO: 27.09.2019 / 10:45 – KATEGORIA: Miasto

Zajęcia relaksacyjne z misami tybetańskimi – zapisy na zajęcia

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza do zapisów na ZAJĘCIA RELAKSACYJNE Z MISAMI TYBETAŃSKIMI, które od października do grudnia będą się odbywały raz w miesiącu w środy w godzinach 19.00-19.45 wg podanych terminów: 9.10, 13.11 i 11.12.2019 r.

Celem takich spotkań jest wejście w stan głębokiego relaksu bez wysiłku i doświadczenie przyjemnego poczuciu odprężenia, lekkości i akceptacji. Jest to rodzaj muzykoterapii dający wytchnienie, przerwę, spokój i odpoczynek od przebodźcowanego świata.
Dzieje się tak, ponieważ dźwięki tych instrumentów mieszają się ze sobą w taki sposób, że powstające z nich wibracje niesłyszalne dla ucha powodują spowolnienie aktywności fal mózgowych i pozwalają ciału na relaks.
Dodatkowo dźwięki i wibracje wnikają głęboko w ciało, powodując również odprężenie mięśni, poprawę pracy narządów wewnętrznych oraz ogólne oczyszczenie organizmu i doenergetyzowanie jego procesów życiowych.

Koszt zajęć to 20 zł/m-c płatne przelewem przed zajęciami.
Deklaracja udziału do pobrania na stronie www.mokis.info/zajecia. 

ZAPISY do grupy przyjmujemy do 2 października na cały kwartał X-XII.
W grupie może być maksymalnie 15 osób. Przy dużej ilości chętnych planujemy stworzenie drugiej grupy w tych samych terminach w godz. 20.00-20.45.

MOKiS

>> <
  • Zajęcia relaksacyjne z misami tybetańskimi – zapisy na zajęcia