Kino Biblioteki i Forum Kultury, ul. Kochanowskiego 4

LUTY 2018 W KINIE BiFK

 

GNOMY ROZRABIAJĄ

10.02. (sobota), godz. 16.00

Bilety w cenie 14 zł i 16 zł można kupić przez system sprzedaży Kina OKO lub u pracowników kina na godzinę przed seansem.

film.opole.pl//Bilety/Sala/1875

animacja, Kanada 2017

czas trwania: 1 godz. 30 min.

Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!

NOWE OBLICZE GREYA

10.02. (sobota),godz. 18.00, godz. 20.00

Bilety w cenie 14 zł i 16 zł można kupić przez system sprzedaży Kina OKO lub u pracowników kina na godzinę przed seansem.

godz. 18.00: http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1876

godz. 20.00: http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1877

melodramat, USA 2018

czas trwania: 2 godz.

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP