Garść niusów z SP3

W środę (25.04) drużyna chłopców z naszej szkoły pojechała do Garczyna (woj.pomorskie), by tam reprezentować szkołę i nasze województwo w Mistrzostwach Polski w Drużynowych Biegach Sztafetowych. Na 16 województw uczniowie G3 uplasowali się na 6 miejscu.

Wielkie brawa i ogromne gratulacje! Dziękujemy p. Dariuszowi Piaseckiemu "Plumber" oraz Radzie Rodziców za umożliwienie realizacji wyjazdu. Opiekunką zawodników jest p.Barbara Błach

Konkurs BRD

Także w środę na terenie Szkoły Podstawowej nr3 odbył się konkurs BRD (Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym), który składał się z 3 części. Najpierw uczniowie rozwiązują  test znajomości przepisów ruchu drogowego, druga część sprawdza umiejętności jazdy na rowerze po specjalnie przygotowanym torze i ostatnia - pierwsza pomoc.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Natalia Sobiegraj, Wiktor Kotwa i Joachim Jasięga.

Uczniowie Trójki zdobyli pierwsze miejsce. Dodatkowo Wiktor otrzymał specjalną nagrodę za bezbłędne przejechanie toru.

Wielkie brawa i ogromne gratulacje. Finał Dolnego Śląska już 19 maja - trzymajcie kciuki:) Opiekunem zwycięskiej drużyny jest p. Barbara Błach

"Złota Oktawia"

W piątek (27.04) Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu organizował konkurs "Uczę się bezpiecznie żyć" - etap strefy wrocławskiej. Uczennica Gim.3 Oktawia Stempin (kl 2a) zdobyła pierwsze miejsce i kwalifikacje do finału dolnośląskiego. Wielkie brawa tym bardziej, że Oktawia broniła tytułu z zeszłego roku.

Trzymajcie kciuki 15 maja!

Opiekunką mdalistki jest p. Barbara Błach

źródło: SP3Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP