• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Co w najbliższej przyszłości powstanie na terenie (..)

Co w najbliższej przyszłości powstanie na terenie zielonym pomiędzy ul. Wiśniową, a ul. Łąkową?

14 Lipca 2020

Dzisiaj Burmistrz Jan Bronś rozmawiał z mieszkańcami o pomysłach na zagospodarowanie tego terenu. Już od dawna miał plan, aby zamienić to miejsce w coś, co będzie służyło mieszkańcom.

Wszystko wskazuje na to, że się uda. Jakie wnioski dziś zgłoszono? Mieszkańcy chcieliby, aby dotychczasowa łąka zamieniła się w miejsce spotkań dla dorosłych i młodzieży, z ławkami i zielenią. A może rozbudowa placu zabaw? Padł też pomysł siłowni dla seniorów i mini boiska do koszykówki. Burmistrz jest gotowy na realizację rewitalizacji, zadeklarował wykonanie dokumentacji projektowej, z trzema koncepcjami, które następnie zostaną poddane konsultacjom społecznym. Spotkanie przebiegało w porozumieniu, otwartość na zgłaszane propozycje i problemy, z nadzieją na współpracę przy realizacji zadania. W spotkaniu uczestniczyła również zastępca burmistrza Edyta Małys -Niczypor, oleśnicka radna Mariola Aiyegbusi oraz Dyrektor ZBK Izabela Świąder, która będzie realizowała inwestycję.

do góry