• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Dzięki współpracy ze stowarzyszeniem z Niemiec do (..)

Dzięki współpracy ze stowarzyszeniem z Niemiec do Oleśnicy trafiła kolejna dostawa potrzebnych rzeczy

13 Marca 2022

Świeża dostawa chemii i innych potrzebnych rzeczy dotarła znowu do Oleśnicy trzema busami od naszych sąsiadów z Niemiec dzięki naszej współpracy ze Stowarzyszeniem pomocy dla kobiet ,, Frauen in Not e. V.". Ale to nie wszystko - w wyniku naszej współpracy udało się też znaleźć schronienie dla 3 rodzin uchodźców z Ukrainy (łącznie 10 osób), które dziś wyjechały ze stowarzyszeniem do Busdorfu! Tam zamieszkają w specjalnie przygotowanych dla nich mieszkaniach i otrzymają pakiety socjalne! Bardzo się cieszymy.

busy stojące w rynku miasta

ludzie stojący przy samochodach w rynku

ludzie siedzący przy stole

do góry