• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Dzień Bibliotekarza i Bibliotek - nagrodzeni bibliotekarze (..)

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek - nagrodzeni bibliotekarze z Oleśnicy

8 Maja 2020

13 maja 2020 r. Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja miała być gospodarzem obchodów DOLNOŚLĄSKIEGO DNIA BIBLIOTEKARZA. W związku z pandemią Koronawirusa niestety wydarzenie musiało zostać odwołane.

Jednak Dolnośląski Okręg Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich nie zapomniał o najbardziej zasłużonych bibliotekarzach. Miło nam poinformować, że w tym roku wśród nagrodzonych i odznaczonych osób z Dolnego Śląska znalazło się aż troje naszych przedstawicieli:

  • Beata Szukalska-Woźnicka bibliotekarka pracująca w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej - zdobywczyni tytułu Dolnośląski Bibliotekarz Roku 2019
  • Anna Zielińska-Rybak - bibliotekarka z Oleśnickiej Biblioteki Publicznej, która otrzymała Honorową Odznakę SBP
  • Staszek Król - specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej, który otrzymał List Gratulacyjny SBP

GRATULUJEMY, a wszystkim pracownikom bibliotek życzymy zdrowia oraz dalszych sukcesów, zarówno w pracy zawodowej i w życiu prywatnym!

biblioteka biblioteka

biblioteka

 

 

     

do góry