Dzień Bibliotekarza i Bibliotek - nagrodzeni bibliotekarze z Oleśnicy
8 Maja 202013 maja 2020 r. Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja miała być gospodarzem obchodów DOLNOŚLĄSKIEGO DNIA BIBLIOTEKARZA. W związku z pandemią Koronawirusa niestety wydarzenie musiało zostać odwołane.
Jednak Dolnośląski Okręg Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich nie zapomniał o najbardziej zasłużonych bibliotekarzach. Miło nam poinformować, że w tym roku wśród nagrodzonych i odznaczonych osób z Dolnego Śląska znalazło się aż troje naszych przedstawicieli:
- Beata Szukalska-Woźnicka bibliotekarka pracująca w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej - zdobywczyni tytułu Dolnośląski Bibliotekarz Roku 2019
- Anna Zielińska-Rybak - bibliotekarka z Oleśnickiej Biblioteki Publicznej, która otrzymała Honorową Odznakę SBP
- Staszek Król - specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej, który otrzymał List Gratulacyjny SBP
GRATULUJEMY, a wszystkim pracownikom bibliotek życzymy zdrowia oraz dalszych sukcesów, zarówno w pracy zawodowej i w życiu prywatnym!
![]() |
![]() |
|



