• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Ferie w mieście dla młodych Oleśniczan - ostatnie miejsca

Ferie w mieście dla młodych Oleśniczan - ostatnie miejsca

29 Grudnia 2020

Mimo pandemii młodzi Oleśniczanie będą mogli cieszyć się feriami organizowanymi w naszym mieście. Zaplanowane na ten czas zajęcia nawet przy przestrzeganiu zasad sanitarnych na pewno spodobają się stęsknionym za normalnością uczniom.

Wachlarz możliwości jest szeroki od zajęć plastycznych, gimnastycznych, tanecznych, poprzez zabawy terenowe, sport, zajęcia językowe, fotograficzne kończąc na zajęciach informatycznych.

Ferie organizowane będą zarówno przez organizacje pozarządowe - stowarzyszenia, którym Miasto udzieliło na ten cel dotacji w łącznej wysokości 27.737, 25 zł jak i w szkołach w formie półkolonii, których organizatorem jest sama szkoła lub stowarzyszenia przyszkolne.

Ferie w mieście organizują:

  • Akademia Piłkarska Oleśnica
  • Klub Sportowy HIKARI
  • Fundacja Tomek i Tola

A także:

  • Stowarzyszenie „Rozwinąć skrzydła” - w SP Nr 3
  • Stowarzyszenie Sympatyków Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy - w SP Nr 4
    podmioty zewnętrzne - w SP Nr 8
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1
do góry