• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Korzystanie ze skateparku i pumptracka jest surowo (..)

Korzystanie ze skateparku i pumptracka jest surowo zabronione podczas jakichkolwiek opadów atmosferycznych i ich konsekwencji

5 Grudnia 2021
Wiemy jak bardzo się cieszycie skateparkiem i pumptrackiem, ale niestety przyszła zima i korzystanie z tych atrakcji jest niemozliwe. Zdjęcia jednak pokazują, że znajdują się śmiałkowie, którym śnieg zdaje się nie przeszkadzać. APELUJEMY, aby tego nie robić. Jest to niebezpieczne!
 
Zakazuje się użytkowania toru rowerowego i skateparku, gdy są mokre lub oblodzone. Jak i podczas opadów atmosferycznych. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody w sprzęcie, lub urazy użytkowników bądź osób przebywających w pobliżu toru powstałe bez jego winy, w szczególności wynikające z nieprzestrzegania regulaminu. Dlatego apelujemy o zachowanie wszystkich wymogów bezpieczeństwa!  Ich brak może nieść trudne do przewidzenia konsekwencje zdrowotne.
 
Przez akty wandalizmu oba regulaminy zostały obecnie zniszczone i są wykonywane na nowo. To nie zmienia jednak faktu, że regulaminy istnieją i należy się do nich stosować. Proszę się z nimi zapoznać. Załączamy je w plikach poniżej:
 
skatepark pod śniegiem

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
doc 2021-12-05 REGULAMIN Pumptracka draft (1).doc
ilość pobrań: 20
REGULAMIN Pumptracka draft (1).doc 489.5KB -
doc 2021-12-05 REGULAMIN Skateparku draft (1).doc
ilość pobrań: 18
REGULAMIN Skateparku draft (1).doc 512.5KB -

do góry