Nowe miejsce rekreacji w Oleśnicy jest już gotowe
24 Marca 2022Prawie gotowe! Teren między ul. Wiśniową, a ul. Łąkowa zamienił się w piękną wysepkę służącą rekreacji i wypoczynkowi oleśniczan tam mieszkających i ich gości. Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś konsultował pomysły jego zagospodarowania z mieszkańcami. I udało się! Już za chwilę prace zostaną zakończone i będzie można korzystać z nowego zrewitalizowanego miejsca w Oleśnicy.


