• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Odnawiamy oznakowanie poziome na drogach miejskich.

Odnawiamy oznakowanie poziome na drogach miejskich.

7 Maja 2020

Oznakowanie poziome dróg wymaga wiosennego odmalowania. Sekcja Dróg Miejskich w Oleśnicy zleciła wykonanie właśnie takich prac na drogach w mieście, będących pod jej zarządem. Poprawi to zdecydowanie bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Sekcja Dróg Miejskich w Oleśnicy zleciła odmalowanie oznakowania poziomego na drogach gminnych w mieście. Prace trwają od dwóch tygodni, a ich zakończenie zaplanowano na 26 maja. Wykonawcą robót jest firma N-KON Tomasz Szeklicki z Oławy. Cena tej usługi to 57 tys. złotych.

 

do góry