• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Oleśnicka NOC BIBLIOTEK 2020!

Oleśnicka NOC BIBLIOTEK 2020!

24 Września 2020

Miło nam poinformować, że Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja, kolejny raz oficjalnie dołączyła do ogólnopolskiej NOCY BIBLIOTEK!

bocbibliotek

VI wydanie tej akcji odbędzie się w sobotę 10 października 2020 r. pod hasłem „Klimat na czytanie”.

Klimat na czytanie, czyli:

  • dobry czas na czytanie w czasie ograniczonych możliwości udziału w innych formach kultury i życia społecznego, najbardziej dostępna, przyjazna forma udziału w kulturze, a zarazem szansa na znalezienie w lekturze wsparcia, wytchnienia, pasji, rozrywki;
  • wypożyczanie i dzielenie się zasobami - książkami, wiedzą, umiejętnościami w przyjaznej przestrzeni wspólnej, jaką jest nasza biblioteka, jako sposób na dbanie o dobrostan ludzi i planety oraz ochronę klimatu.

Właśnie dopinamy tegoroczny program atrakcji - będzie muzycznie, artystycznie, ekologicznie - jednym słowem KLIMATYCZNIE.

A już dzisiaj zapraszamy na kolejną w tym roku GIEŁDĘ KSIĄŻKI, która w ramach NOCY BIBLIOTEK odbędzie się właśnie 10.10.2020 w wyjątkowych godzinach od 16.00 do 22.00! Widzimy się w Sali konferencyjnej Biblioteki na parterze. Tradycyjnie będą czekać na Was stoły suto zastawione książkami.

gk

Zapraszamy!

do góry