Piękna ławeczka ZIELONO MI stanęła nad oleśnickimi stawami
30 Sierpnia 2022Nasze miasto jest bajeczne i nie brakuje tu zielonych miejsc, gdzie można się zrelaksować i odetchnąć. A teraz nad oleśnickim stawami stanęła dodająca jeszcze więcej uroku magiczna ławeczka z napisem ZIELONO MI W OLEŚNICY.
Zatrzymajcie się, usiądźcie, odpocznijcie i zróbcie sobie fotki w pięknych okolicznościach przyrody. Jak Wam się podoba?


