• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Piękna ławeczka ZIELONO MI stanęła nad oleśnickimi (..)

Piękna ławeczka ZIELONO MI stanęła nad oleśnickimi stawami

30 Sierpnia 2022

Nasze miasto jest bajeczne i nie brakuje tu zielonych miejsc, gdzie można się zrelaksować i odetchnąć. A teraz nad oleśnickim stawami stanęła dodająca jeszcze więcej uroku magiczna ławeczka z napisem ZIELONO MI W OLEŚNICY. 

Zatrzymajcie się, usiądźcie, odpocznijcie i zróbcie sobie fotki w pięknych okolicznościach przyrody. Jak Wam się podoba?

ławeczka nad stawami

ławeczka

do góry