Rondo na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Dobroszyckiej otwarte
9 Sierpnia 2022Jeśli jeszcze nie dotarła do Was ta informacja, to śpieszymy z pomocą! W nocy z niedzieli na poniedziałek rondo na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Dobroszyckiej zostało otwarte! Możliwy jest już przejazd i z Wrocławia do Oleśnicy i z Oleśnicy do Wrocławia, ale nie można wjechać z niego na Dobroszycką w stronę S8!
Prace jednak jeszcze potrwają! Jak informuje Dolnośląska Służba Dróg i Kolei finał zaplanowano na koniec września!

